Przejdź do treści
Projektownia Zmiany

PROJEKTOWNIA ZMIANY

DAJ SOBIE SZANSĘ NA LEPSZE ŻYCIE!

Aby przejść cały proces coachingowy potrzebujemy około 7 sesji
w zależności od zaprojektowanej zmiany, celu, jaki chcesz osiągnąć. Odstępy między sesjami to maksymalnie dwa tygodnie.

OD CZEGO ZACZNIEMY?

BEZPŁATNE MATERIAŁY DO SAMODZIELNEJ PRACY

Chcesz doświadczyć self coachingu? Koniecznie sprawdź tą zakładkę! Znajdziesz w niej mnóstwo inspiracji oraz praktycznych wskazówek.

POJEDYNCZA SESJA COACHINGU 1:1 ONLINE

Zapraszam do fascynującej, wspólnej podróży tam, gdzie pragniesz być, ale na ten moment jeszcze nie wiesz, jak tam dotrzeć. Zarezerwuj sesję!

PAKIET 7 SESJI: COACHING ROZSZERZONY

Masz już za sobą pierwszą sesję i chcesz kontynuować współpracę? Sprawdź rozszerzony pakiet sesji coachingowych online – zapraszam!

Pojedyncza sesja 1:1 online

Czas trwania: 70 minut

Inwestycja: 170 PLN

Spotkanie: łączymy się przy pomocy Google Meet / Zoom

W ramach pojedynczej sesji otrzymasz: narzędzia dopasowane do Twoich potrzeb i celu, jaki chcesz osiągnąć w obszarze zawodowym lub prywatnym, zadanie domowe i dodatkowe materiały do pracy między sesjami oraz podsumowanie mailowe po sesji.

Daj sobie szansę na lepsze życie!

Pakiet 7 Sesji 1:1 online

Czas trwania 1 sesji: 70 minut

Inwestycja: 1120 PLN

Spotkanie: łączymy się przy pomocy Google Meet / Zoom

W ramach pojedynczej sesji otrzymasz: narzędzia dopasowane do Twoich potrzeb i celu, jaki chcesz osiągnąć w obszarze zawodowym lub prywatnym, zadanie domowe i dodatkowe materiały do pracy między sesjami i podsumowanie mailowe po sesji.

W ramach pakietu otrzymasz również wsparcie w formie kontaktu mailowego między sesjami.

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

Przejdziemy przez proces w 5 kluczowych krokach:

KROK PIERWSZY:
TWOJE TU I TERAZ

Przyjrzymy się Twojej aktualnej sytuacji, miejscu, z którego startujesz, z czego jesteś zadowolona, a jakie aspekty Twojego życia nie dają Ci satysfakcji – chcesz je zmienić.

KROK DRUGI: TWOJA WIZJA, CEL, EFEKT

Zdefiniujemy, czego pragniesz oraz, jak chcesz, aby wyglądało Twoje życie i na czym Ci naprawdę zależy (Twoje pragnienia, marzenia).

KROK TRZECI:
OGRANICZENIA

Zidentyfikujemy blokady, przeszkody, przekonania, które hamują Twoje działania, nie pozwalają ruszyć na przód i sprawiają Ci trudności w życiu.

KROK CZWARTY:
TWOJE BOGACTWO

Odkryjemy Twoje mocne strony, indywidualny potencjał, zasoby, które pomogą Ci osiągnąć upragniony rezultat wykorzystując sprawdzone metody i narzędzia.

KROK PIĄTY:
BLIŻEJ ZMIANY

Stworzymy konkretny plan działania, strategię szytą na miarę, specjalnie dla Ciebie, którą zrealizujesz krok po kroku, a ja będę wspierać Cię w tej podróży!

HAPPY FINAŁ:
ZMIANA

Czyli świętujemy Twój sukces! To, co wcześniej było „na papierze” stało się Twoją nową rzeczywistością. Możemy również kontynuować sesję coachingu.

Zarezerwuj wstępną, bezpłatną sesję, na której porozmawiamy o Twoich potrzebach, oczekiwaniach i zmianach, przed którymi stoisz. Sesja jest telefoniczna i trwa około 30 minut.

Na każdej sesji coachingowo-mentoringowej hojnie dzielę się swoją wiedzą…

Doświadczeniem, jakie zdobyłam w drodze od kryzysu do wewnętrznej radości & spełnienia, po to byś miała poczucie, jak największego wsparcia z mojej strony i mogła działać skutecznie. Pamiętaj, że mocno Ci kibicuję i zależy mi na Twoich zmianach.

Wspólnie przejdziemy Twoją ścieżkę zmiany! Czy jesteś na nią gotowa?

Co umocni Cię
w skutecznej zmianie?

Ty jesteś w centrum, Twoje potrzeby, wyzwania, przed którymi stoisz, problemy, z którymi się mierzysz.

Klarowna wizja, czyli czego tak naprawdę chcesz. Nada kierunek Twoim działaniom.

Akceptacja – akceptuję Ciebie, Twoje wybory, nie oceniam. Dzięki temu zbudujemy partnerską relację, opartą na zaufaniu, bezpiecznej przestrzeni do wyrażania emocji, po to byś mogła odkryć swoje wewnętrzne zasoby.

Wspierające nastawienie, byś miała świadomość, że to, czego pragniesz jest dla Ciebie ważne, ma wysoką wartość i sens.

Determinacja i chęć zmiany, gotowość do działania, zaangażowanie w proces i wytrwałość w wykonywaniu kolejnych kroków w drodze do zmiany.

Dzięki temu nabierzesz rozpędu i doświadczysz, jak wiele możesz osiągnąć w krótkim czasie! Na co poświęcisz swój czas?